ĽUDSKÝ PRÍSTUP A VYSOKÉ NASADENIE

Prečo my?

Veľké veci sa skladajú z maličkostí

Vieme, že požiadavky každého zákazníka sú individuálne. Čo však majú naši zákazníci spoločné je požiadavka na dobre odvedenú prácu. A práve to je našou prioritou. Či už hľadáte partnera na upratovanie, sťahovanie, dezinfekciu veľkých firiem alebo menších domácností, na nás sa môžete spoľahnúť. Zárukou sú niekoľkoročné skúsenosti a odborne vyškolený personál. 

Keď sme v roku 2009 začínali, našim cieľom bolo poskytovať profesionálne služby v oblasti čistenia, tepovania a upratovania. Pristupovať k práci zodpovedne a snažiť sa o spokojnosť na strane zákazníka. Keď sa obzrieme späť, vidíme, že vďaka dôvere našich klientov sa nám naše ciele darí napĺňať. Naše portfólio služieb rozširujeme, aby naši zákazníci mali o pár starostí menej. Pracujeme s profesionálnymi strojmi, vďaka čomu môžeme garantovať maximálnu spokojnosť s našimi službami a ručiť za plnú ústretovosť voči našim zákazníkom. Riešime tiež špeciálne požiadavky našich klientov, stačí sa na nás obrátiť a radi nájdeme vyhovujúce riešenie. Hoci sú naši zamestnanci odborne vyškolení, v prípade neočakávaných udalostí všetko bez problémov vyrieši poisťovňa – naša firma je poistená voči zodpovednosti za škodu spôsobenú pri výkone práce.

Tepujeme, čistíme výhradne s profesionálnymi strojmi svetoznámej značky KARCHER, RUPES, HAKO, TENNANT, COMAC, ECOLAB, DIVERSEY a iné a kvalitnou čistiacou chémiou talianskej, slovenskej a nemeckej výroby. 

Výhody

Našim zákazníkom sa snažíme maximálne vyhovieť z časového hľadiska a prispôsobiť sa ich požiadavkám.
0 +
m2 čistených pravidelne
0
spokojných zákazníkov v roku 2020
0 %
spokojnosť
0 +
upratovaných objektov
Otváracia doba - ADMINISTRATÍVA
Otváracia doba - VÝKON PRÁC
Scroll to Top