PRE FIRMY AJ DOMÁCNOSTI

Sťahovanie, vývoz a likvidácia odpadu

Ako to funguje?

Možno sa to na prvý pohľad nezdá, ale sťahovanie môže byť skutočne náročné. Zháňanie škatúľ, balenie, naťahovanie sa so zaprášenými vecami, ktoré sa navyše nedajú poriadne uchopiť, nehovoriac o náročnosti chodenia po schodoch v domoch s malým alebo žiadnym výťahom. Upevňovanie v aute, aby sa nič neuvoľnilo a prikrátka šnúra… To je len zlomok toho, čo vás čaká. Ak sa vám do toho nechce už pri predstave, nechajte to na nás, my to radi urobíme za vás.

Prídeme – pobalíme – znesieme – naložíme – zabezpečíme – odvezieme – vyložíme – vynensieme – rozmiestnime – upraceme – HOTOVO.

ZBER A VÝVOZ ODPADU

ZBER A VÝVOZ ODPADU

ZBER A VÝVOZ ODPADU

ZBER A VÝVOZ ODPADU

ZBER A VÝVOZ ODPADU

ZBER A VÝVOZ ODPADU

Náš cieľ

Naším cieľom je maximálna spokojnosť zákazníka, bez zbytočných starostí. 

Sťahovanie zrealizujeme v čo najkratšom čase, vrátane pobalenia vecí do škatúľ, obalenia nábytku do ochranných fólií, či zapáskovania do papierov tých najmenších a najkrehkejších vecí. 

Následne opatrne prenesieme všetky veci, nábytok na prízemie, kde sa vhodne poukladá a zabezpečí vo vozidle proti nárazom a otrasom, dovezieme všetky sťahované veci na vami určené miesto a opatrne ich vyložíme a prenesieme na nové miesto, kde ich podľa vašich predstáv rozmiestnime vo vašom novom dome či byte. Sťahujeme v rámci celého Slovenska.

Hneď, ako bude nábytok rozmiestnený podľa vašich predstáv, priestor upraceme a škatule, či iný obalovací materiál odstránime, odvezieme.

Ako doplnkovú službu po sťahovaní Vám ponúkame kompletné UPRATANIE, TEPOVANIE priestorov a na vyžiadanie aj DEZINFEKCIU OZÓNOM vo vašom novom priestore, ktorá Vás zbaví všetkých vírusov, baktérií, roztočov a iných neželaných nájomníkov.

Cenník

Vždy doporučujeme vykonať obhliadku sťahovaných priestorov pre vypracovanie konkrétnej cenovej ponuky presne podľa skutočného stavu a objemu sťahovaných vecí.

Obhliadka a cenová ponuka je nezáväzná a bezplatná.

Otváracia doba - ADMINISTRATÍVA
Otváracia doba - VÝKON PRÁC
Scroll to Top