Povedali o nás …

Referencie

Viera Kováčová, Finančné riaditeľstvo SR
Daňový úrad Trenčín
Finančná správa

"Dobrý deň Chcela som Vám veľmi pekne poďakovať za okamžité reagovanie na našu požiadavku na upratovanie, nakoľko nám naraz zostali upratovačky na PN. Upratovanie za minulý mesiac bolo k našej veľkej spokojnosti. Po budove som počula len samé chvály. Verím, že si dobré meno udržíte. Určite odporúčam využiť Vaše služby. Teším sa na ďalšiu spoluprácu."

Ing. Benjamín Lisáček, vedúci útvaru IS
Mesto Trenčín

"So spoločnosťou PEJA & KFL spolupracujeme od r. 2019. Využili sme ich viaceré služby vrátane tepovania, čistenia okien, fasád, dlažieb, pamätníkov a iných. Služby boli vždy vykonané profesionálne a v požadovanom čase."

p. Juriga, vedúci skladu
ASKO - NÁBYTOK spol. s r.o.
Centrálny sklad

"Referencia - čistenie skladových hál. Vyjadrujeme týmto spokojnosť' firme PEJA & KFL s.t.o., s kvalitným vykonávaním prác spojených s pravidelným čistením hál centrálneho skladu ASKO-NABYTOK, spol. s r.o., Činnosti sú vykonávané kvalitne požadovaným strojovím vybavením a včas v zmysle našich požiadaviek a dohody počas víkendov, kedy je minimálna prevádzka. Pozitívne oceňujeme zodpovedný prístup a kvalitu pracovníkov, ktorí práce realizujú, ako i organizáciu a operatívne riešenie našich požiadaviek manažmentom firmy. V prípade potreby riešit' požiadavky v oblasti upratovacích a čistiacich prác sa opätovne s dôverou na túto firmu obrátime."

Mgr. Janka Strížencová, Office Manager
Očné centrum Sokolík, s.r.o.
zdravotnícke zariadenie

"So spoločnosťou PEJA spolupracujeme od roku 2017. S poskytovanými službami sme boli vždy spokojní, drobné nezrovnalosti v praxi boli vždy bezodkladne odkomunikované, včas a náležite doriešené. Sme zdravotnícke zariadenie a maximálna hygiena a čistota priestorov je pre nás nevyhnutná. Oceňujeme obojstranne fungujúcu spoluprácu, dohodu, vychádzanie si v ústrety a ľudskosť spolupráce s majiteľmi i personálom spoločnosti. "

Martin Poliak, Supply Chain Manager
Intersnack Slovensko a.s.
výroba slaných pochutín

"Rád by som Vám aspoň takouto formou napísal / vyjadril našu spokojnosť. Po spoluprácií od tepovania koberca v kancelárií, dezinfekciu priestorov v rámci situácie COVID a pomoc pri zastupovaní upratovačky musím uznať, že ani raz sme na zaváhali o Vašej profesionalite. Oceňujem prístup, ochotu a predovšetkým zákaznícku orientáciu. Verím, že naša spolupráca sa týmto len začala a budeme mať možnosť Vás osloviť aj pri našej najbližšej požiadavke."

Miloš Daniš, riaditeľ pobočky
GEIS SK s.r.o.
(prepravná spoločnosť)

"Chceli by sme vysloviť pod'akovanie spoločnosti PEJA & KFL s.r.o. za služby poskytovania v oblasti upratovacich a čistiacich priac. Pozitívne hodnotíme predovšetkým realizáciu činnosti v oblasti strojového čistenia priemyselných hál, ako i upratovanie administrativnych priestorov. Pracovné haly sú neodmyslitelným pracovným priestorom pre činnost' našej spoločnosti a preto týmto oceňujeme jej pravidelné a kvalitné čistenie, čím sú vždy pripravené pre skladovanie a manipuláciu s tovarom na úrovni reprezentatujúcej našu spoločnosť. "

Mgr. Jana Babčanová, manažér prevádzok excelclub
Ariola s.r.o.
Excel club Trenčín - Herňa

"V mene spoločnosti Ariola Vám zasielam kladnú referenciu za pravidelne vykonávané upratovacie služby na našej prevádzke Excelclub, Biskupice 7741, Trenčín 911 01. Práce sú realizované precízne s kvalitnými čistiacimi prostriedkami na dennodennej báze. Okrem nich nám firma PEJA & KFL s.r.o. zabezpečuje aj údržbu exteriéru, ktorú musím takisto hodnotiť pozitívne. Prístup zo strany spoločnosti, ako vedenia, tak aj jednotlivých zamestnancov, je vždy bezproblémový a ústretový. Určite služby tejto firmy vrelo odporúčam."


Prostinák Michal, riaditeľ OC Južanka

Obchodné centrum

S firmou PEJA sme spolupracovali na objekte OC Južanka trenčín od roku 2016. firma PEJA zabezpečovala mimoriadne upratovanie vonkajších priestorov, jesenné a jarné upratovanie parkoviska, čistenie a umývanie presklených plôch, čistenie konštrukcií výťahu, umývanie vonkajšej fasády, hĺbkové čistenie chodníkov, ale aj tepovanie sedačiek a veľa iných činností na objekte.
S firmou PEJA sme boli počas našej spolupráce maximálne spokojní, firma pracovala rýchlo, kvalitne za dodržania špecifických podmienok v obchodných centrách. Osobitne vyzdvihujem prístup a nasadenie vedenia spoločnosti. Firmu PEJA vysoko odporúčam ako kvalitného a spoľahlivého partnera v oblasti facility manažmentu.


Ing. Svečulová Zuzana, riaditeľ SSÚD Trenčín

NDS

PEJA & KFL s.r.o. Menovaná firma vykonáva pre NDS viacero činností - generálne upratovanie priestorov, dezinfekciu, chemické čistenie. So službami, vykonanou prácou a cenami sme nadmieru spokojní a v budúcnosti budeme tieto služby opäť využívať. S firmou spolupracujeme od roku 2017.


Ing. Miriam Chmelinová, asistentka riaditeľa

Realizácia priemyselných podláh

Firma Peja zabezpečuje každodenné upratovanie našich firemných priestorov. Veľmi oceňujeme ich precíznosť pri práci, spoľahlivosť a tiež širokú škálu ponúkaných služieb. V potrebných intervaloch pre nás vykonávajú tiež umývanie okien, tepovanie či dezinfekciu priestorov. Prostredie v ktorom pracujeme, je vďaka nim čisté a príjemné. Pri takejto kvalitnej údržbe pracovných priestorov veríme, že naša novopostavená budova bude ešte dlho pôsobiť ako nová. Trvalo nám pomerne dlho nájsť upratovaciu firmu, s ktorou by sme boli skutočne spokojní. Teraz ju máme a neraz využívame ich služby aj pri udržiavaní našich domácností napr. po maľovaní, sťahovaní či iných náročných akciách.


Peter Hladký, vedúci strediska Trenčín

Odpadová spoločnosť

Spoločnosť PEJA & KFL s.r.o. zabezpečuje spoločnosti Marius Pedersen, a.s., prevádzka Trenčín, Zlatovská 2200 upratovacie služby. Na základe doterajšej spokojnosti sme rozsah služieb rozšírili o dezinfekciu ozónom vo vozidlách a v administratívne – prevádzkových priestoroch. Poskytnuté služby sú v súlade s požiadavkami našej spoločnosti, oceňujeme zodpovedný prístup pracovníkov, kvalitu vykonanej práce ako aj komunikáciu s manažmentom spoločnosti.

Otváracia doba - ADMINISTRATÍVA
Otváracia doba - VÝKON PRÁC
Scroll to Top